Russian  Latvian  English
PTS400M5 Aizmugurējā parkošanas sistēma Steelmate
  • Ražotājs: Steelmate
  • Modelis: PTS400M5
  • Pieejamība: Pieejams
88,22€
Only!
Daudzums:
Apraksts

Funkcijas:

 Displeja izmērs: garums: 126 mm, augstums: 12 mm
 Sensori: diametrs 18.5 mm
 Krāsu un skaņas indikācija līdz šķērslim
 Atmiņas funkcija (iegaumē a/m farkopu/rezerves riteni)
 Pašdiagnostikas funkcija

Parkošanās sistēmas no Steelmate ir ļoti drošas un arī intelektuālas, un strādā temperatūras diapazonā no -40° līdz +85°С.

   Šis komplekts atšķiras no citiem analoģiskiem produktiem ar to, ka tam ir iespēja iegaumēt un ignorēt automobiļa izvirzītas daļas (farkops, rezerves ritenis vai tūninga elementi).

Šim modelim ir arī pašdiagnostikas funkcija. Sensoru darbspējas pārbaude notiek katru reizi, kad sistēma tiek ieslēgta. Ja tiek atrasts bojāts sensors, tad sistēma paziņo par to ar skaņas signālu (viena signāla vietā būs 3). Parkošanās sistēma kopumā paliek darba stāvoklī, izņemot bojāto sensoru līdz tās aizvietošanas. Runājot par sensoriem. Ražotājam izdevās atrast optimālo risinājumu sensoru montāžai uz bamperiem ar dažādiem slīpuma leņķiem. Tādiem mērķiem ir domāta tās sensora detāļas aizvietošana, kura uzdod horizontālo virzienu. 

   Neliels stilīgs displejs ir izstrādāts uzstādīšanai uz atpakaļskata spoguli. Displejs un spogulis kopā izskatās ļoti harmoniski. Displeju var izvietot uz jebkuras horizontālas virsmas.

Sensora mazs diametrs (18.8 mm) ļauj tam labi iekļauties automobiļa ārēja izskatā, nepievēršot uzmanību. Gadījumā, ja kāds iebrauca Jūsu a/m bamperī, un paradījas problēma par tās remontu, nebūs nekādu sarēžģījumu to demontēt, jo visiem sensoriem ir hermētiskie saspraudņi. Ka arī krāsot sensorus var jebkurā krāsā, pielāgojot tos pie a/m krāsas.