Russian  Latvian  English
PTS400M6 Aizmugurējā parkošanas sistēma Steelmate
  • Ražotājs: Steelmate
  • Modelis: PTS400M6
  • Pieejamība: Pieejams
98,18€
Only!
Daudzums:
Apraksts

 Funkcijas:

 2-krāsu displejs ar iebūvētu buzzeri
 Displejs tiek uzstādīts pie griestiem un ir apskatāms caur atpakaļskata spoguli
 Skaņas signāls, paziņojošs par šķērsli
 Skaņas signāla skaļuma regulēšana
 Pašdiagnostikas funkcija
 Pašapmācības funkcija
 Reaģēšanas laiks: <0.08 sek 

 Raksturojumi:

 Darba spriegums: 9-16 V
 Skaņas signāla skaļums: 80 dB
 Darba temperatūras diapazons: -40°+80°С

   Parkošanās sistēmas no Steelmate ir ļoti drošas un arī intelektuālas, un strādā temperatūras diapazonā no -40° līdz +85°С.

   Šis komplekts atšķiras no citiem analoģiskiem produktiem ar to, ka tam ir iespēja iegaumēt un ignorēt automobiļa izvirzītas daļas (farkops, rezerves ritenis vai tūninga elementi).

 Šim modelim ir arī pašdiagnostikas funkcija. Sensoru darbspējas pārbaude notiek katru reizi, kad sistēma tiek ieslēgta. Ja tiek atrasts bojāts sensors, tad sistēma paziņo par to ar skaņas signālu (viena signāla vietā būs 3). Parkošanās sistēma kopumā paliek darba stāvoklī, izņemot bojāto sensoru līdz tās aizvietošanas. Runājot par sensoriem. Ražotājam izdevās atrast optimālo risinājumu sensoru montāžai uz bamperiem ar dažādiem slīpuma leņķiem. Tādiem mērķiem ir domāta tās sensora detāļas aizvietošana, kura uzdod horizontālo virzienu. 

    Stilīgs displejs ir domāts uzstādīšanai pie griestiem a/m aizmugurē salonā ar iespēju apskatīt to caur atpakaļskata spoguli. 

Displeja darbības princips parādīts videoklipā:

Sensora mazs diametrs (18.8 mm) ļauj tam labi iekļauties automobiļa ārēja izskatā, nepievēršot uzmanību. Gadījumā, ja kāds iebrauca Jūsu a/m bamperī, un paradījas problēma par tās remontu, nebūs nekādu sarēžģījumu to demontēt, jo visiem sensoriem ir hermētiskie saspraudņi. Ka arī krāsot sensorus var jebkurā krāsā, pielāgojot tos pie a/m krāsas.