Russian  Latvian  English
PTSV401 Aizmugurējā parkošanas sistēma Steelmate ar kamera
  • Modelis: PTSV401
  • Pieejamība: 2 - 3 Days
165,00€
Only!
Daudzums:
Apraksts

Modelis Steelmate PTSV 401 PAL / NTSC - moderna sistēma, kas izstrādāta, lai padarītu jūsu auto vadību atpakaļgaitā ērtāku un drošāku.

Četri ultraskaņas sensori uzstādīti automašīnas aizmugurē, uzrauga vietu aiz automobīļa un informē vadītāju par tuvojošiem šķēršļiem. Kopā ar sensoriem tiek uzstādīta arī atpakaļskata kamera, kas rāda informāciju par šķēršļu esamību ar krāsainu attēlu uz automobīļa TV monitora (režīmi PAL / NTSC). Arī skaņas signāls tiek uzstādīts automašīnā.

Sensoru lasījumi tuvojoties šķērslim tiek parādīti uz labās un kreisās daļas monitora - metros. Kreisajā pusē ekrāna parāda informāciju par tuvojošiem šķēršļiem aizmugurē, no kreisajiem diviem sensoriem. Attiecīgi, labajā pusē ekrāna, parāda informāciju no diviem labajiem sensoriem.
Pīkstulis vadītājam nodrošina skaņu. Atkarībā no šķēršļa tuvuma, signāla biežums mainās. Laikā, kad tiek atklāts šķērslis, pīkstulis izstaro retu signālu. Kā jūs sākat tuvāk tuvoties šķērslim, signāla frekvences paaugstinās, un tas kļūst nepārtraukts, kad šķērslis atrodas tiešā tuvumā pie transportlīdzekļa.

Komplektā Steelmate PTSV 401 PAL / NTSC, ietilpst:

   - vadības bloks;
   -  4 ultraskaņas sensori;
   - 1/3'' krāsu kamera ar platleņķa objektīvu.

Četri ultraskaņas sensori sniedz precīzu attālumu līdz šķērslim.
Sistēma nodrošina vizuālu un skaņas signālus.

Augstas kvalitātes sistēma!